Шановні ліквідатори!

26 квітня – двадцять четверті роковини Чорнобильської катастрофи, найбільшої в історії людства аварії на атомній електростанції.
  Аварія, що сталася на Чорнобильській атомній станції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей. Її масштаби були б незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, Ви виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Тієї квітучої весни Ви зробили крок на зустріч невідомій небезпеці. Біль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя району, назавжди залишаючи у пам’яті жертовний подвиг ліквідаторів. Шана та людська вдячність Вам за це.

Голова райдержадміністрації                                            Анатолій Остапчук