Районна толока

Підтримуючи ініціативу Перзидента України Віктора Януковича, щодо проведення Всеукраїнського дня благоустрю, 24 квітня цього року в Сарненському районі проведено суботник з благоустрою населених пунктів.
Загалом до участі у громадському заході долучились 7739 осіб. Території впорядковували 143 колективи підприємств, установ, організацій району, 3000 учнів та 1822 студентів.
Облаштовано та впорядковано 115 об’єктів, що увіковічнюють пам’ять про перемогу у Великій Вітчизняній війні, серед них: 17 військових кладовищ, 9 братських могил, 49 одиноких могил, 14 меморіальних комплексів, 26 скульптурних, архітектурних, інших споруд, та прилеглих до них територій, а також два парки та пять скверів.
Окрім того, у загальноосвітніх навчальних закладах району проведено День довкілля під назвою: «Спільними зусиллями збережемо чистим довкілля!»
Відділом освіти було розроблено робочий план «Щодо підготовки та проведення Дня довкілля в загальноосвітніх навчальних закладах у 2010 році» та забезпечено проведення заходів, присвячених «Дню довкілля», зокрема проведено роз’яснювальну роботу серед педагогічних і учнівських колективів до Дня довкілля, та власне ставлення кожного щодо його збереження.
Також, в загальноосвітніх навчальних закладах району також проведено Місячник «Зелена весна», в рамках якого озеленено території шкіл, упорядковано квітники, газони, висаджено 7,422 дерева, 645 кущів, ліквідовано 67 стихійних сміттєзвалища, висаджено 22,4 га нових лісових насаджень.
В 55 навчальних закладах проведено трудові акції «Прибери планету», «Дерево життя», «Чиста планета», «Ліси для нащадків», «До чистих джерел».