Не залишимо без уваги жодної дитини

Традиційно в районі протягом квітня-травня проводиться двомісячник «Співучасть у долі дитини». Під керівництвом заступника голови РДА Т.Є.Сухаревої проведена нарада з питань проведення заходів в рамках двомісячника «Співучасть у долі дитини», на якій були конкретизовані напрямки роботи, надання адресної допомоги сім’ям з дітьми.
 Люди! Незважаючи на всі наші проблеми і всю плутанину, незважаючи на всі наші психологічні злети і падіння, у нашому існуванні, як людей, є щось добре в самій основі. Якщо ми не в змозі докопатися до цієї основи, ми не можемо сподіватися на щасливе життя.
 Кажуть, біда не обирає, в чиї двері постукати, вона не запитує, до якого роду ви належите і чи готові ви її прийняти, вона просто бере і приходить… І найчастіше тоді, коли найменше цього очікуєш…
 Коли дитина робить перші кроки, вона постійно знаходиться під пильною увагою своїх батьків, готових у будь-який момент її життя прийти на допомогу. Проте, у світі є люди, які надто рано залишилися без цієї підтримки. Таких людей немало, але дуже мало тих, кому вдалося не збитися зі свого шляху й опанувати щасливим життям… А що з тими, хто не зміг це зробити?! «Не витримали», - скаже хтось… Але ж все могло бути інакше.
 Чи багато хто з вас може похвалитися тим, що ви самі, без чиєїсь допомоги, досягли успіху? Думаємо, кожен знає відповідь на це запитання… Сьогодні наше небо безхмарне, однак, ніщо у світі не може гарантувати вам стабільності в цьому, адже у нашому становищі опиняються люди, у яких вчора були поряд люблячі їх тато і мама.
 Не думаємо, що людині для реалізації своєї мети необхідно дуже багато. Просто дайте дітям, які зараз знаходяться поряд з нами можливість виховуватися в сім’ї, розкритися і повірити в себе, можливість усвідомити, що вони потрібні, що в них вірять, їх підтримують. Тоді, ми впевнені, менше людського дитячого горя буде, та й вам жити буде легше, тому що душа гине, не роблячи добро.
 Звертаємося до всіх громадян району не залишитися осторонь та взяти участь у проведенні акції «За добро воздасться добром».
 Тож підтримаймо таких дітей, такі сім’ї шляхом збору речей, іграшок, надання грошової допомоги і Ваш вчинок зробить цей світ добрішим. Всім бажаючим взяти участь у акції, допомогти у зборі речей, які ще добротні і Ви в них не маєте потреби передати їх за адресою: Сарненський координаційний територіальний центр соціального обслуговування малозабезпечених верств населення або в районний центр для сім’ї, дітей та молоді вул. Суворова, 8.
 Керівників підприємств просимо взяти приклад з підприємства ТОВ «Технобуд»,який очолює виконавчий директор Величко Сергій Іванович, за сприянням якого вже протягом 7 років 89 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування шкільного віку, що продовжують навчатися в училищах, технікумах і ВНЗ отримують спонсорські кошти. Щомісячно на благодійну допомогу виділяється близько 7 тисяч гривень. Всього виплачено такої допомоги 602 200 грн. Не відмовляє в допомозі і керівник Сарненського держлісгоспу Белеля Сергій Олександрович.
 Соціальний і правовий захист дітей є одним із пріоритетних напрямів державної політики України.

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді