Також дивіться новини на facebook.com

Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної Війни!

    Сердечно вітаю Вас з Днем доблесті і героїзму, ювілеєм Великого Подвигу патріотів – 65-ю річницею Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками!
    Десятиліття відділяють нас від тих днів, коли відлунали останні залпи найбільшої в історії людства війни. Проте непідвладні часу подвиги переможців, які відстояли свободу, честь і незалежність своєї Батьківщини, очистили рідну землю від фашисткої навали.
     У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.
     Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.
    Вітаємо всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Вітчизняної війни, і бажаємо Вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях. З Днем Перемоги!
 
 
 
Голова райдержадміністрації
Анатолій Остапчук