"Ніхто не забутий, ніщо не забуте"

6 травня 2010 року на базі районного Будинку культури за участю голови Сарненської райдержадміністрації Анатолія Остапчука, депутата Рівненської обласної ради Олександра Юркевича, заступників голови райдержадміністрації відбувся святковий концерт для ветеранів Великої Вітчизняної війни.

На святковому концерті було присутніх 30  учасники бойових дій 1941-1945 рр.

Для ветеранів та гостей свята прозвучало привітання голови Сарненської райдержадміністрації Анатолія Остапчука. Також, до привітань долучились вихованці дошкільних навчальних закладів міста, народний аматорський ансамбль «Намисто», хореографічний гурт «Журавка», колектив районного будинку культури.
    Едуард Кардаш прочитав авторський вірш присвячений Великій Вітчизняній війні.
    Цікавим сюрпризом для відвідувачів свята став документальний фільм жителя смт. Степань Володимира Гольчука про відзначення 30-тиріччя Перемоги у Великій Вітчизняній війні в м. Сарни, відзнятий у 1975році.
    Також, усі присутні мали можливість оглянути виставку малюнків учнів загальноосвітніх навчальних закладів району «Ніхто незабутий, ніщо незабуте», що була розміщена у фойє Будинку культури.

Інна Ковальчук,
головний спеціаліст сектору