З Днем банківських працівників України

Шановні банківські працівники Сарненщини!

Прийміть найкращі вітання з нагоди професійного свята – Дня банківського працівника!
    Завдяки високому професіоналізму, творчому і реформаторському пошуку та наполегливій праці ви завжди знаходитесь на передових позиціях розбудови економіки нашого району та фінансового ринку.
    Сучасна інфраструктура банківської системи як життєдайні судини економіки забезпечує якісне обслуговування інноваційної діяльності виробників усіх сфер та галузей економіки, сприяє забезпеченню фінансової стабільності Сарненщини.
    Я щиро переконаний, що Ви і надалі спрямовуватимете всі зусилля для активізації ділового життя й інвестиційної активності в районі, інноваційний розвиток і модернізацію виробництва. Від цього залежить економічна стабільність та зростання нашого добробуту.
   Від усього серця зичу Вам міцного здоров’я, родинного тепла, стабільності та процвітання! Хай Ваша праця буде ясним променем, що освітлює будні і свята українського суспільства, приносить Вам та Вашим близьким радість, задоволення і впевненість у завтрашньому дні!
   Зі святом Вас!

Голова райдержадміністрації                                                Анатолій Остапчук