Також дивіться новини на facebook.com

Вітання Президента України учням і випускникам загальноосвітніх навчальних закладів України з нагоди завершення 2009/2010 навчального року


Дорогі друзі!
    Щиро вітаю вас з важливою подією у вашому житті – завершенням навчання.
    Для вас, дорогі випускники, закінчується шкільна пора. Незабаром розпочинається доросле життя з новими можливостями й перспективами, в якому ви самостійно прийматимете відповідальні рішення за власну долю та долю всієї країни.
    Вірте у свої сили, якнайкраще зробіть професійний вибір, прагніть більшого і досягайте поставленої мети. Переконаний, що кожному з вас під силу на основі здобутих знань побудувати успішне власне життя.
    Складаю щиру подяку всім педагогам за щоденну творчу і натхненну працю, за терпіння та віру в здібності і таланти своїх вихованців, за знання, досвід і людське тепло, які безкорисливо передають молодим поколінням.
    Учням, які залишають школу лише на кілька літніх місяців, бажаю гарного відпочинку, нових яскравих вражень і цікавих знайомств.
    Шануйте своїх рідних і близьких, які були й залишаються для вас опорою і гідним прикладом, виправдайте їх найкращі сподівання.
    Зичу всім щасливої долі, міцного здоров'я, успіхів в усіх починаннях і вагомих здобутків.
 
Віктор ЯНУКОВИЧ