В Сарненській райдержадміністрації вдосконалюється традиція проведення виїзних колегій

Нещодавно, за участю голови Сарненської райдержадміністрації Анатолія Остапчука, голови Сарненської районної ради Миколи Добридніка, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районних установ, відбулось виїзне засідання колегії районної державної адміністрації на підвідомчій території Клесівської селищної ради.

На початку зустрічі з представниками Клесівської селищної ради голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук відмітив, що «сьогодні перед районною владою та органами місцевого самоврядування стоїть спільне завдання – вибудувати єдину ефективну модель співпраці в напрямку покращення якості життя наших людей». Окрім того, він звернувся до керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб з проханням звернути увагу на всі проблемні питання, які входять до їх компетенції та докласти максимум зусиль для їх вирішення.

В рамках заходу відбувся огляд та ознайомлення з роботою таких підприємств, установ та організацій, розташованих на території Клесівської селищної ради: Клесівське лісництво ДП «Клесівське лісове господарство», Клесівська філія «Моноліт» Київського заводу «Буревісник», ринок смт. Клесів, музична школа та бібліотека смт. Клесів, дошкільний навчальний заклад № 3 «Веселка» смт. Клесів, Дитяча юнацька спортивна школа смт. Клесів, Будинок культури смт. Клесів, ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей смт. Клесів, поліклініка, Клесівська міська лікарня, загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Клесів, фельдшерсько-акушерський пункт с. Клесів, дошкільний навчальний заклад № 6 «Малятко» с. Пугач, загальноосвітня школа І ступеня с. Пугач, фельдшерсько-акушерський пункт с. Пугач, відокремлений структурний підрозділ «Клесівське кар'єроуправління» с. Пугач.
    Під час огляду дошкільного навчального закладу № 3 «Веселка» смт. Клесів завідувач закладу запросила керівників районної влади посадити дерево (тую шаровидну), з метою започаткування алеї видатних людей.

По закінченню оглядів підприємств, установ та організацій, на базі Будинку культури смт. Клесів відбулась теоретична частина виїзного засідання колегії, на якій було заслухано інформацію Клесівського селищного голови Василя Шіпко про практику роботи виконкому Клесівської селищної ради по виконанню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», а також прийняті розпорядчі документи «Про підсумки опалювального періоду 2009-2010 років та завдання по підготовці житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери Сарненського району до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років», «Про стан зайнятості населення та шляхи покращення ситуації на ринку праці» та розроблено доручення «Про підсумки проведення весняного призову на строкову військову службу та підготовку до проведення осіннього призову на строкову військову службу в 2010 році».
    Підводячи підсумки, голова райдержадміністрації подякував членам виїзної колегії за участь, Клесівському селищному голові за співпрацю та зазначив, що такий спосіб проведення засідань колегії є найефективнішим.
    Наступна виїзна колегія райдержадміністрації буде проведена на території Степанської селищної ради.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації