Ось і пролунав останній дзвінок

Останній дзвоник нині пролунав в багатьох школах України, зокрема і в Сарненському районі, останній для нинішніх випускників.
    16010 учнів 55 загальноосвітніх навчальних закладів району отримали привітання від представників органів виконавчої влади, директорів, вчителів, батьків.
    Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Випускники сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле, самостійне життя. Для інших – це прихід літніх канікул, що дадуть змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил.
    Цьогоріч, згідно статистичних даних наданими районним відділом освіти  1825 учнів є випускниками 9-х класів та 1203 учні випускники 11-х класів.
    Завтра, на центральній площі міста о 19.00 годин відбудуться урочистості та випускні вечори.

Сектор з питань внутрішньої політики

та звязків з громадськістю
апарату райдержадміністрації