Засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району

28 травня 2010 року в Сарненській райдержадміністрації проведено засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району.

На засіданні комісії були присутні: начальник Сарненського РВ ГУ МНС України в Рівненській області Михайло Воробей, головний лікар районної СЕС Олександр Войнелович, начальник Сарненської районної метеостанції Лідія Собченюк, начальник управління державної ветеринарної медицини в Сарненському районі Ігор Запухляк, начальник управління водного господарства в Сарненському районі Василь Пінчук, начальник КП „Житлосервіс” Анатолій Дударик, начальник Сарненського цеху телекомунікаційних послуг № 14 Рівненської філії ВАТ “Укртелеком” Вадим Пазілов, голова правління „Сарненська райспоживспілка” Віктора Красько, головний лісничий ДП „Сарненський держлісгосп” Анатолій Корень, начальник відділення Державтоінспекції Сарненського району Володимир Леончик, в.о. начальника РВ УМВС України в Рівненській області Василь Бурик, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.
    На порядок денний виносились
 питання: про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у весняно-літній період 2010 року, хід проведення ідентифікації, декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки, розроблення паспортів, планів локалізації та ліквідації аварійних ситуацій, проведення обов’язкового страхування цивільної відповідальності об’єктів підвищеної небезпеки, улаштування систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення, стан безпеки при експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання та газового обладнання житлового фонду і об’єктів громадського харчування. Реалізація заходів з профілактики травматизму при використанні газу в побуті.
    Як підсумок, рекомендовано керівникам потенційно небезпечних об’єктів до 1 липня 2010 року  провести паспортизацію потенційно небезпечних об’єктів, декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки, розробити плани локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій та затвердити в ГУМНС України в Рівненській області, заключити угоди на постійне та обов’язкове обслуговування об’єктів державною аварійно-рятувальною службою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 року № 1214.
    Всього на засіданні було присутніх 30 осіб.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв'язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації