«Музейна подія року»

«Українським центром розвитку музейної справи» та «Міжнародним благодійним фондом «Україна - 3000» у 2006 році було започатковано унікальний проект «Музейна подія року», який приурочили до Міжнародного дня музеїв (18 травня).

Головною метою цього проекту є привернення уваги громадськості до найважливіших подій і тенденцій музейної галузі, а також стимулювання музейних працівників до найкращої презентації своїх проектів. Протягом п’яти років акція здобула визнання професійної аудиторії, популярність серед широкої громадськості та ЗМІ. Згідно із положенням, події, що номінуються на нагородження, подаються до оргкомітету музейною громадськістю України.
    Завідувачка Сарненським історико-етнографічним музеєм Тишкевич Раїса Костянтинівна підготувала власний проект для участі у Всеукраїнському конкурсі «Музейна подія року-2009», який був визнаним одним з найкращих.
    27 травня 2010 року в Музеї сучасного образотворчого мистецтва України відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнської акції «Музейна подія - 2009» серед яких і лауреат Сарненський історико-етнографічний музей - завідувачка Тишкевич Раїса Костянтинівна.

Відділ культури і туризму