Шановні працівники водного господарства!

6 червня ви відзначаєте своє професійне свято. У ваші руки відданий один із найцінніших скарбів природи – вода. Адже вода – це життя, здоров’я і добробут народу, основа економічного розвитку всіх галузей народного господарства. Ваша наполеглива робота у питаннях захисту вод від забруднення та поліпшення їх якості, регулювання і використання водних ресурсів створює умови для стабільного розвитку району.
    Працівники водного господарства Сарненщини вносять вагомий внесок у розвиток економіки краю, розвивають гідромеліоративний комплекс району, наполегливо дбають про захист від підтоплення та зрошення земель.
Переконаний, ваша професійність та працьовитість є гарантією збереження та примноження природних багатств нашого краю, покращення екологічної ситуації в районі та здоров'я її населення.
    Прийміть слова шани і подяки за вашу сумлінну працю, активне освоєння сучасних форм і методів роботи, новітніх технологій. Це є запорукою ефективної державної політики у сфері водного господарства та меліорації.
    Бажаємо Вам, дорогі водогосподарники, і далі примножувати трудові досягнення, зміцнюючи економіку району та держави! Хай води Сарненщини будуть джерельно чистими, ріки повноводними, а водні ресурси використовуються із максимальною ефективністю.
    Миру й достатку, здоров’я і удач, творчого натхнення, оптимізму, завзяття вам і вашим родинам!

Голова Сарненської райдержадміністрації
Анатолій Остапчук