Шановні працівники засобів масової інформації Сарненщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня журналіста від Сарненської районної державної адміністрації!

Журналістика є однією з головних основ, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація. Журналісти – майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію.
    Ми  високо цінуємо вашу нелегку, відповідальну, але таку необхідну для людей діяльність.
    Висловлюю вам щиру вдячність за об’єктивне та оперативне висвітлення подій, що відбуваються в районі та за його межами, за ефективність співпраці з районною владою, за забезпечення порозуміння влади та громади, за те, що залишаєтесь небайдужими до проблем людей, які вас оточують. Маю надію, що наша співпраця і надалі буде такою ж плідною.
    Від щирого серця бажаю, щоб у важливій, цікавій і необхідній роботі вас завжди супроводжував успіх, щоб вашими вірними супутниками завжди були натхнення і творчість, щоб всі ваші сміливі ідеї і задуми втілювалися у життя, а з під вашого гострого журналістського пера завжди виходило сильне і переконливе слово.

Голова Сарненської райдержадміністрації
Анатолій Остапчук