„Юрієву росоньку на дівочу красу”

Добру традицію започатковано в Сарненському районі щодо проведення обмінних концертів сільських, селищних культурно-дозвіллєвих комплексів району.

Минулої неділі  на центральній площі міста Сарни відбувся перший з таких концертів, на якому зразковий аматорський фольклорно-етнографічний колектив „Криниченька” с. Велике Вербче, фольклорний колектив „Веретенце” м. Сарни, хореографічний колектив „Вояж” будинку дітей та молоді м. Сарни своїми виступами влаштували справжнє свято фольклорної пісні і танцю Поліського краю. Публіка мала можливість не тільки спостерігати за піснями і танцями, а й взяти участь у іграх, які проводили учасники концерту.
    По закінченню заходу, голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, міський голова Леонтій Ніколайчук, депутат обласної ради Олександр Юркевич подякували всім за організацію й участь в концерті та нагородили учасників солодкими  подарунками.
    Сподіваємось, що започаткована добра традиція буде і надалі радувати жителів району, а також приваблюватиме гостей ознайомитися з культурою, традиціями та обрядами Поліського краю, долучатиме дітей та молодь до раціонального проведення дозвілля у літній час.
    Всіх запрошуємо відвідати концерт 13 червня 2010 року, який відбудеться  на центральній площі міста о 18.00 год.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації