Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, усі працівники галузі охорони здоров'я Сарненщини!

Життя та здоров’я громадян - це найвища цінність держави, яку Ви підтримуєте своєю щоденною працею, готовністю прийти на допомогу в найскрутнішу годину.

Ваші заслуги перед жителями краю неоціненні. День медичного працівника разом із Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, професіоналізм, вміння та досвід, у Вашу повсякчасну готовність прийти на допомогу.
    Вірю, що кожен з Вас на своєму робочому місці докладатиме максимальних зусиль для забезпечення зростання авторитету своєї галузі і підвищення довіри громадян до системи охорони здоров’я. Висловлюю найтепліші слова вдячності Вам – представникам найгуманнішої у світі професії. Ви, не жаліючи зусиль і часу на боротьбу з хворобами, приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань.
    У цей світлий день бажаю Вам і Вашим родинам добра, щастя, міцного здоров'я і довгих років життя, злагоди і добробуту, пошани колег і однодумців, високих досягнень у справі збереження здоров'я і життя людини.

Голова Сарненської райдержадміністрації
Анатолій Остапчук