Шановні державні службовці Сарненщини!

Формування дійового інституту державної служби разом із всебічним розвитком місцевого самоврядування - важлива складова політичного трансформування нашого суспільства, наближення його до європейських стандартів. Саме високопрофесійна державна служба здатна забезпечити розумно організоване, демократичне, правове, результативне державне управління.
    На Вас покладається велика відповідальність у виконанні завдань та функцій держави. Адже від професіоналізму, компетентності, відданості справі та сумління значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень в районі та державі загалом.
    Переконаний, що досягти успіху на шляху державотворення ми можемо лише об’єднавши зусилля працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в єдиному прагненні вірно і чесно служити народу України.
    Шановні колеги, вітаю Вас із професійним святом!
    Від усієї душі бажаю Вам наснаги, терпіння, сили волі, міцного здоров’я, благополуччя та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України!

Голова райдержадміністрації
Анатолій Остапчук