Шановні Сарненці!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
    Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.
    Щиро вітаю Вас, дорогі краяни, з 14 річницею Конституції України. Зичу усім Вам впевненості у завтрашньому дні, політичної мудрості, миру, злагоди, щастя та добра!
    Нехай дотримання Конституції впевнено веде українську державу шляхом демократизації, утвердження гуманізму та верховенства права, хай плідною працею повниться кожен Ваш день!

Голова райдержадміністрації
Анатолій Остапчук