Відлуння свята

Веселилась молодь на майдані
    Традиційно в останню неділю червня юнь відзначає День молоді. З цієї нагоди на центральній площі міста відбулись святкові заходи. Майстерність виконання української пісні могли продемонструвати всі присутні в конкурсі «Караоке на майдані». Бажаючих було багато, та на сцену запросили лише чотирьох найкращих, найспівочіших учасників. За перемогу боролись Вадим, Тамара, Дмитро та Катерина. Вони по черзі виконали хіти, які самі обрали. Глядачі оплесками визначали фіналістів, ними стали Тамара та Дмитро. Обоє гідно заспівали й заслуговували на  перемогу. Але в кожних змаганнях має бути кращий, і глядачі вирішили, що це Тамара, за що дівчина й одержала в нагороду кавоварку. Інших трьох учасників організатори також відзначили подарунками.
    Привітати молодь, заохотити найбільш активних, ініціативних прийшли й керівники району, міста. Голови РДА Анатолій Остапчук, районної ради Микола Добриднік, міський Леонтій Ніколайчук і депутат обласної ради Олександр Юркевич виступили з вітальними словами. А ще вручили матеріальну винагороду та грамоти Наталії Банацькій, керівнику зразкового аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Мазурки» (с. Корост), Катерині Мельник, вчительці англійської мови Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст., Вадиму Сверловичу, півзахиснику футбольного клубу «Олімп» (м.Сарни), Ірині Довгалюк, керівнику  народного аматорського ансамблю «Мереживо» міського Будинку культури «Залізничник», та Юлії Карпович, завідуючій протитуберкульозним відділенням центральної районної поліклініки.
    Затим на сцену вийшов молодіжний гурт ВПУ-22 «Промінь». Аматори розповіли вигадану, але дуже реальну нині історію про безглузду смерть у 16 років через алкоголь і наркотики. Молоді люди показали своїм одноліткам, які бувають наслідки від цих згубних звичок і наголосили, що є тисячі способів добре й корисно провести час.
    Глядачі захоплено спостерігали за показовими виступами вихованців СК «Гладіатор» і секції дзюдо та вільної боротьби ДЮСШ відділу освіти, яких тренують Сергій Євтушок та Іван Жученя. Запалили драйвом публіку гурти брейк-дансу з Люхчі та Сарн. Також для присутніх співали Олександр Кобринчук, Наталія Багацька, Сергій Заборонський, Марина Караванська, Олександр Степанець й інші аматори сцени. Усі були в захопленні й від новоствореної рок-групи NOT BAD, що в перекладі «не погано».
    Святкові заходи відбулися за підтримки РДА, а музичними інструментами забезпечив приватний підприємець Микола Губеня (магазин «Робік»).

Наталія ДЕМЧУК