Шановні податківці!

Щиро вітаю
Вас з професійним святом – Днем працівника державної податкової служби України.

Робота податківця, враховуючи сьогоднішні умови, нелегка та вкрай важлива. Адже саме завдяки Вашій діяльності та співпраці з сумлінними платниками податків, наповнюється зведений державний бюджет, з якого фінансуються усі сфери життєдіяльності країни - медицина, освіта, культура тощо.
    Приємно зазначити, що колектив податківців Сарненщини – стабільна, працьовита команда однодумців, готових і, головне, здатних працювати чітко, злагоджено, приймати за необхідності креативні рішення.

Вірю, що Ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню доброчесного і неупередженого ставлення до платників податків, подальшій розбудові податкової служби, її модернізації, зміцненню засад прозорості та зрозумілості дій податківців, піднесенню авторитету Вашої професії.
    Бажаю Вам принциповості і відповідальності у повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює Вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу. Вам і Вашим родинам – міцного здоров`я, щастя, нових професійних досягнень!

Голова райдержадміністрації
Анатолій Остапчук