- Інструкція з діловодства
- Адміністративно-територіальний розподіл
- Районний бюджет
- Регуляторна діяльність
- Захист прав споживачів
- Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАП
- Внутрішній аудит
- Доступ до публічної інформації
- Державна служба
- Громадська рада
- Положення про Громадську раду при Сарненській районній державній адміністрації
- Структура громадської ради
- Нормативні документи, що регламентують діяльність громадської ради
- Протоколи засідань громадської ради
- Рішення громадської ради
- Щорічний звіт про роботу громадської ради
- Новини та оголошення
- Про затвердження складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації
- Громадське обговорення
- Звернення громадян
- Конкурс
- Запобігання проявам корупції
- Реєстр виборців
- Державні закупівлі
- Служба у справах дітей
- Управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту
- Соціальний захист
- Архівний відділ
- Соціальне страхування
- Податкова політика
- Протидія домашньому насильству
- Вакансії
- Очищення влади
- Інвестиційний атлас надрокористувача
- Правові консультації
- Протидія торгівлі людьми
- Публічний звіт
- Реєстр наборів відкритих даних, що перебувають у Сарненській райдержадміністрації
- Статистика
- Гід з державних послуг
Шановні бухгалтери Сарненщини!
Добавлено Адміністратор Пт, 16/07/2010 - 17:42
Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера.
Професія, яку ви обрали, - одна з найбільш популярних у нашому районі. Бухгалтерська служба забезпечує чіткий контроль фінансових потоків, сприяє впровадженню ефективних методів господарювання, забезпеченню ринкових перетворень, піднесенню економічного потенціалу регіону.
Саме ви володієте найповнішою інформацією про реальний фінансовий стан суб’єктів господарської діяльності. Фінансові звіти, підготовлені вами, є основою в ухваленні економічних рішень на різних рівнях. Від вашого професіоналізму, відповідальності, сумління великою мірою залежить злагоджена робота усіх підприємств, установ і організацій краю.
Прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Від щирого серця бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, розсудливості та впевненості, невичерпних сил та наснаги, а також великого успіху, який буде супроводжувати вас у всіх ваших справах!
Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера.
Професія, яку ви обрали, - одна з найбільш популярних у нашому районі. Бухгалтерська служба забезпечує чіткий контроль фінансових потоків, сприяє впровадженню ефективних методів господарювання, забезпеченню ринкових перетворень, піднесенню економічного потенціалу регіону.
Саме ви володієте найповнішою інформацією про реальний фінансовий стан суб’єктів господарської діяльності. Фінансові звіти, підготовлені вами, є основою в ухваленні економічних рішень на різних рівнях. Від вашого професіоналізму, відповідальності, сумління великою мірою залежить злагоджена робота усіх підприємств, установ і організацій краю.
Прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Від щирого серця бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, розсудливості та впевненості, невичерпних сил та наснаги, а також великого успіху, який буде супроводжувати вас у всіх ваших справах!
Голова райдержадміністрації
Анатолій Остапчук
Анатолій Остапчук
»
- Login to post comments