Шановні бухгалтери Сарненщини!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера.
    Професія, яку ви обрали, - одна з найбільш популярних у нашому районі. Бухгалтерська служба забезпечує чіткий контроль фінансових потоків, сприяє впровадженню ефективних методів господарювання, забезпеченню ринкових перетворень, піднесенню економічного потенціалу регіону.
    Саме ви володієте найповнішою інформацією про реальний фінансовий стан суб’єктів господарської діяльності. Фінансові звіти, підготовлені вами, є основою в ухваленні економічних рішень на різних рівнях. Від вашого професіоналізму, відповідальності, сумління великою мірою залежить злагоджена робота усіх підприємств, установ і організацій краю.

Прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Від щирого серця бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, розсудливості та впевненості, невичерпних сил та наснаги, а також великого успіху, який буде супроводжувати вас у всіх ваших справах!

Голова райдержадміністрації
Анатолій Остапчук