З Днем Ангела!

16 липня 2010 року день свого Небесного Покровителя святкував архієпископ Сарненський і Поліський Анатолій. З нагоди Дня Ангела в Сявято-Покровському кафедральному соборі м. Сарни відбулось святкове богослужіння.

Привітали з Днем Ангела Архієпископа Сарненського і Поліського Анатолія виконуючий обов’язки голови  Рівненської облдержадміністрації Анатолій Юхименко, заступник голови Рівненської обласної ради Валентин Крока, представники депутатського корпусу Рівненської обласної ради, голова Сарненської райдержадміністрації Анатолій Остапчук, Сарненський міський голова Леонтій Ніколайчук, депутат Рівненської обласної ради Олександр Юркевич, представники депутатського корпусу Сарненської районної ради, представники влади сусідніх районів, священнослужителі та прихожани Сарненської і Поліської єпархії.
    Гості бажали владиці Анатолію багатоліття та Божої допомоги у величній справі служіння на благо Церкви Православної та Поліського краю.
    За вагомий особистий внесок у духовний розвиток громади Сарненського району, виховання молодого покоління у дусі християнсько-етичних норм, утвердження ідей милосердя і злагоди та з нагоди Дня Ангела Архієпископу Сарненському і Поліському Анатолію було вручено подяку за спільним підписом голів Сарненської райдержадміністрації та Сарненської районної ради.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації