Засідання координаційної ради по забезпеченню законності та правопорядку при Сарненській райдержадміністрації.

Днями в Сарненській райдержадміністрації за участю голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, заступника голови райдержадміністрації Інни Наумович, начальника відділення кримінальної міліції у справах дітей Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області Миколи Салівоника, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації В’ячеслава Бондарця, завідувача сектора Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Управління Держкомзему у Сарненському районі Рівненської області Валерія Білявського, головного лікаря районної санітарно-епідеміологічної служби Сарненського району Олександра Войнеловича, начальника управління ветеринарної медицини Сарненського району Ігоря Запухляка, членів координаційної ради, сільських, селищних, голів відбулось засідання координаційної ради по забезпеченню законності та правопорядку при Сарненській райдержадміністрації.
    На порядок денний виносилось три питання, а саме: боротьба, профілактика дитячої та підліткової злочинності на території району, про стан виконання на території району Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», про стан виконання протоколу № 7 від 18.06.2010 постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району в частині заборони торгівлі швидкопсуючими продуктами без холодильного обладнання під час виїзної торгівлі в населених пунктах району на літній період.
    Як підсумок, були прийняті наступні рішення ради:
    1. Виконавчим комітетам сільських, селищних, міської рад спільно з закріпленими дільничними інспекторами міліції, загальноосвітніми навчальними закладами забезпечити проведення профілактичних рейдів у нічний та вечірній час, у вихідні та святкові дні на предмет виявлення дітей у стані алкогольного сп’яніння, бездоглядних дітей.
    2. Відділу освіти райдержадміністрації забезпечити залучення дітей, які є схильними до вчинення злочинів та правопорушень до гурткової роботи, спортивно-секційної та іншої позакласної роботи.
    3. Виконавчим комітетам рад, загальноосвітнім навчальним закладам району забезпечити системне та планове відвідування дітей, які вчинили злочини та правопорушення за місцем проживання з метою з’ясування умов їх утримання та належності виконання батьківських обов’язків по їх вихованню батьками.
    4. Начальнику Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області забезпечити участь працівників міліції у обстеженні умов проживання спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації соціально-неблагополучних сімей для проведення профілактичної роботи та притягнення батьків до відповідальності передбаченої чинним законодавством за неналежне виконання батьківських обов’язків.
    5. Відділу освіти райдержадміністрації забезпечити неухильне виконання заходів передбачених нормативно-правовими актами по корекції виховання дітей схильних до протиправних дій у навчальних закладах району.
    6. Голові комісії по обстеженню земель (Наумович І.В.) провести інвентаризацію земель порушених внаслідок несанкціонованого видобутку корисних копалин, з метою точного визначення площ та вишукання фінансових ресурсів на відновлення та рекультивацію порушених земель.
    7. На виконання п. є ст.12 Земельного кодексу України зобов’язати сільського, селищного, міського голову інформувати Управління Держкомзему у Сарненському районі про стан додержання вимог земельного законодавства з метою оперативного реагування на порушення, а саме при несанкціонованому видобутку піску та ґрунтового покриву.
    8. Створити спільну робочу з метою оперативного контролю по виявленню порушень земельного законодавства (пов’язаних з незаконним видобутком корисних копалин місцевого значення) та їх документування.
    9. Сільським, селищним, міському головам провести роботу з населенням та керівниками підприємств, установ, організацій, що знаходяться на підвідомчій території щодо зобов’язання їх до вжиття заходів по боротьбі з бур’янами.
    10. Завідувачу сектору Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Управління Держкомзему у Сарненському районі Рівненської області Білявському Валерію Івановичу активізувати роботу по виявленню фактів використання земель не за цільовим призначенням, псування земель, а так само невжиття заходів по боротьбі з бур’янами.
    11. Зобов’язати сільських, селищних голів вжити всіх заходів для виконання на підвідомчій території рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.06.2010 в частині заборони торгівлі швидкопсуючими продуктами без холодильного обладнання під час виїзної торгівлі в населених пунктах району в літній період.

Сектор з питань внутрішньої політики

та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації