Шановні мешканці та гості міста!

Перша неділя серпня – особлива для мешканців і гостей Сарн. Цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнені радістю й безмежною любов’ю до міста, яке стало для нас затишною домівкою і поєднало в одну велику родину. Цьогоріч наше місто святкує ювілей - 125-ту річницю від дня його заснування.
    Вдячний попереднім поколінням сарненців, які залишили нам у спадок історію міста, колоритні вулиці, природні пам’ятки, невичерпну духовну скарбницю, з якої черпаємо сили й наснагу для творення. Нині пишемо нову їх історію. Цей складний і водночас прекрасний час змушує кожного з нас пробудитись, наповнює бажанням робити добрі справи на благо рідного міста і всієї держави.
    Сьогодні Сарни, маючи значний економічний потенціал і культурні надбання, роблять свій вагомий внесок у розбудову демократичної, могутньої України. Виробничий потенціал, основу якого становлять підприємства будівельної, харчової промисловості, приватні підприємці, є запорукою подальшого їх розвитку, забезпечення гідного життя мешканців.
    Найбільше ж його багатство – щирі, працьовиті люди. Дорогі сарненці, всі здобутки та позитивні зміни відбуваються завдяки вашій щоденній напруженій праці та великому бажанню зробити місто кращим. Пишаюся сьогодні його жителями, які бережуть і примножують славні традиції попередніх поколінь. Висловлюю велику вдячність за ваше терпіння, світлий розум і роботящі руки, за безмежну любов до рідного міста.
    Дорогі земляки! Сердечно вітаю вас із Днем міста! У цей святковий день бажаю достатку і злагоди у ваших оселях, мудрості і натхнення у справах, щасливої долі. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом рідних і близьких, повагою та порозумінням. Нехай Бог благословить місто Сарни й пошле його мешканцям процвітання й багато успіхів на життєвих шляхах. З Днем народження рідне місто!

Голова райдержадміністрації
 Анатолій Остапчук