ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН САРНЕНЩИНИ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ
Сарненський РВ ГУ МНС України в Рівненській області повідомляє, що у зв’язку з значним підвищення температури підвищився ризик виникнення масштабних лісових та торф’яних пожеж на території району

Так протягом семи місяців 2010 року на території району виникло 9 займань в лісах, вогнем було пошкоджено 3,5 гектарів лісових насаджень.

У ЗВ’ЯЗКУ З ЦИМ, САРНЕСЬКИЙ РВ ГУ МНС УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА ВІДДІЛ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ САРНЕНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ДО ВСІХ ГРОМАДЯН З СУВОРИМ ПОПЕРЕДЖЕННЯМ:

Протягом пожежонебезпечного періоду у лісових масивах та на торфовищах не можна:
- використовувати відкритий вогонь;
- кидати на землю непогашені сірники та недопалки;
- розводити багаття;
- випалювати стерню, рештків сільгоспкультур, пасовищ , узбіч доріг, очерету понад канавами.
Непогашений сірник, кинутий у траву недопалок, розведене й не погашене вчасно багаття, дитяча витівка з вогнем, іскра з випускної труби автомобіля ось ті на перший погляд, дрібниці, які приводять до виникнення лісових та торф’яних пожеж. Іншим лихом у лісопосадках стали смітники побутових відходів, що займаються від найменшої іскри.
З метою запобігання лісовим та торф’яним пожежам необхідно виконувати елементарні правила пожежної безпеки. Сарненський райвідділ МНС України в Рівненській області та відділ з питань надзвичайних ситуацій Сарненської райдержадміністрації звертається до всіх жителів району будьте обережні й уважні під час відпочинку у лісі.

У випадку виявлення осередку загоряння лісу чи торфовищ, а також інших пожеж терміново повідомте в пожежно – рятувальну частину Сарненського РВ ГУ МНС України в Рівненській області по телефону 101, 3-58-57, або органи місцевого самоврядування.

Начальник СДПЧ-14 Сарненського РВ ГУ МНС
України в Рівненській області                                                                   О.Є.Павлюк

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій
  Сарненської райдержадміністрації                                                        М.М.Балабушка