Громадська рада

16 серпня 2010 року в Сарненській райдержадміністрації відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації.

На засіданні були присутні: заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович, заступник голови районної ради Олексій Прозапас, члени громадської ради, запрошені.
    На порядок денний виносились питання: про обговорення проекту Закону України «Про громадські організації», затвердження оновленого складу громадської ради, обрання представника громадської ради, який буде представляти зазначений консультативно-дорадчий орган в громадській раді при обласній державній адміністрації, презентація проекту ЮНІСЕФ «Досвід та методологія впровадження ініціативи Міст, Дружніх до Дитини».
    Як підсумок, затверджено оновлений склад громадської ради, представником громадської ради, який буде представляти зазначений консультативно-дорадчий орган в громадській раді при обласній адміністрації обрано завідуючу Сарненським історико-етнографічним музеєм Раїсу Тишкевич. Були озвучені пропозиції щодо внесення змін і доповнень до проекту Закону України «Про громадські організації»: доповнити перелік об’єднань громадян, на діяльність яких не розповсюджується дія Закону України «Про громадські організації» професійними спілками (п. 3, ст.1), надати можливість органу легалізації можливість самостійно продовжити термін прийняття рішення про державну реєстрацію або відмову в державній реєстрації громадських організацій, для виправлення неточностей помилок в реєстраційних документах (п. 8 ст. 14, п. 4 ст. 15), визначити повноваження саме місцевих судів по примусовому розпуску громадських організацій (п.2 ст.30).

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації