Також дивіться новини на facebook.com

Щоденник: Адміністратор

Інформуємо

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!


           З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 №162, заходів з ефективної протидії поширенню коронавірусної інфекції  особистий прийом громадян у Сарненській районній державній адміністрації тимчасово припинено.

               Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" у Вас є можливість подати звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом направлення письмового звернення поштою на адресу Сарненської райдержадміністрації: 34500, м.Сарни, вул. Демократична, 51 або надіславши електронне звернення за адресою zvernennia@sarny-rda.gov.ua, а також звернутися усно за допомогою засобів телефонного зв’язку за номерами: (03655) 3-52-83 або (03655) 3-57-77.


«Залишайся в безпеці»: чат-бот з протидії торгівлі людьми

Чат-Бот «ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ» - інформаційний ресурс для тих, хто знаходиться в пошуках роботи, навчання, подорожей, нових знайомств, в тому числі віртуальних. Дізнавшись більше про проблему торгівлі людьми ти зможеш вчасно її розпізнати та залишитися в безпеці. 
@stay_in_safe_ua
Тут можна швидко знайти основну інформацію щоб попередити потрапляння в тенета торгівців людьми, а так само інформацію про можливості надання допомоги тим, хто зазнав цього злочину. На жаль, постраждалі не завжди готові самостійно усвідомити те, що з ними трапилось, і є торгівлею людьми, а вони потребують допомоги, яка гарантована державою. Дізнавшись більше про проблему торгівлі людьми Ви зможете вчасно її розпізнати та залишитись в безпеці або вчасно допомогти надання допомоги тим, хто цього потребує.
Посилання на посібник - https://www.osce.org/uk/project-coordinator-in-ukraine/502473
Посилання на чат-бот - https://t.me/stay_in_safe_ua_bot 
Будьте обізнаними щодо проблеми торгівлі людьми та ЗАЛИШАЙТЕСЬ В БЕЗПЕЦІ!
Інформаційний чат бот створено в рамках реалізації проекту Координатора проектів ОБСЕ в Україні «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» спільно з Міністерством соціальної політики України та за підтримки Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України


Велике будівництво - дороги, що об'єднують!Сарненщина COVID-19: важливе станом на 20 грудня 2021 року

Станом на 20 грудня 2021 року на Сарненщині виявлено 7 нових випадків захворювання на COVID-19, з них:
-4 - м. Сарни;
-1 - с. Чемерне;
-1 - с. Чабель;
-1 - с. Чудель.
Всього на території Сарненського району зареєстровано 15485 випадків захворювання на COVID-19.
Через ускладнення, викликані коронавірусом, 324 випадки летальних.
Подолали COVID-19 - 14759 осіб.
Нагадуємо, що на Сарненщині триває 5-й етап вакцинації населення проти COVID-19.


Із 1 січня збільшиться розмір стипендій

Із 1 січня 2022 року академічні та іменні стипендії здобувачів вищої, фахової передвищої освіти збільшуються в понад 1,5 рази, професійної (професійно-технічної) освіти – у понад 2,5 рази.
Востаннє збільшення розмірів стипендій відбувалося у 2017 році.
Розмір мінімальної звичайної академічної стипендії:
-для учнів закладів професійної (професійно-технічної) збільшується з 490 до 1250 гривень на місяць;


На Сарнещині урочисто відкрили Резиденцію Святого Миколая

Резиденція Святого Миколая відкрилась у місті Сарни сьогодні, 17 грудня.
Участь в урочистому відкритті взяли голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук та Сарненський міський голова Руслан Серпенінов.  


Працівників виконавчої служби Сарненщини привітали з професійним святом

Сьогодні, 17 грудня в Україні відзначають День працівника державної виконавчої служби. З нагоди свята голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан та керуючий справами міськвиконкому Вячеслав Шимко привітали працівників Сарненського районного відділу державної виконавчої служби.
«Роль державного виконавця складна та відповідальна, оскільки потребує виняткового професіоналізму та надзвичайної відданості справі. Від компетентності та сумлінності державних виконавців залежить своєчасність і повнота виконання судових рішень, а значить і забезпечення дотримання прав та свобод наших жителів », - зазначив Олександр Кохан. 


Питання проведення закупівель електричної енергії на 2022 рік розглянули на селекторній нараді

 Вчора, 15 грудня 2021 року заступник голови Сарненської райдержадміністрації Любов Мацигон, спільно з представниками  відповідних структурних підрозділів  райдержадміністрації  та закладів бюджетної сфери району, у режимі відеоконференцзв’язку прийняла участь у селекторній нараді з метою обговорення питання проведення закупівель електричної енергії відповідно до норм Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та з урахуванням вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» (зі змінами) на 2022 рік.Колектив Сарненського районного суду привітали з професійним святом

 
 Діяльність судів має надзвичайно важливе значення для розбудови України як суверенної, демократичної, правової держави.
Це свято об’єднує всіх, хто своєю відданою працею на судовій ниві примножує кращі традиції українського судочинства, виконує свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму й захисту прав людини.


Обговорення стану дотримання законних інтересів населення району в умовах ситуації, яка склалася на кордоні

14 грудня 2021 року, в рамках робочої поїздки до Рівненської області представника Уповноваженого Верховної Ради України в північних областях Вікторії Пєхової та начальника відділу з питань громадянства, прав національних меншин і політичних прав Департаменту моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України Олега Рикуна, за участі регіональних представників Уповноваженого у Рівненській області, у малому залі засідань Сарненської райдержадміністрації відбулась нарада з метою обговорення стану дотримання законних інтересів населення району в умовах ситуації, яка склалася на кордоні з Республікою Білорусь.
 
 


Syndicate content