- Інструкція з діловодства
- Адміністративно-територіальний розподіл
- Районний бюджет
- Регуляторна діяльність
- Захист прав споживачів
- Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАП
- Внутрішній аудит
- Доступ до публічної інформації
- Державна служба
- Громадська рада
- Положення про Громадську раду при Сарненській районній державній адміністрації
- Структура громадської ради
- Нормативні документи, що регламентують діяльність громадської ради
- Протоколи засідань громадської ради
- Рішення громадської ради
- Щорічний звіт про роботу громадської ради
- Новини та оголошення
- Про затвердження складу громадської ради при Сарненській райдержадміністрації
- Громадське обговорення
- Звернення громадян
- Конкурс
- Запобігання проявам корупції
- Реєстр виборців
- Державні закупівлі
- Служба у справах дітей
- Управління освіти, культури, охорони здоров’я та спорту
- Соціальний захист
- Архівний відділ
- Соціальне страхування
- Податкова політика
- Протидія домашньому насильству
- Вакансії
- Очищення влади
- Інвестиційний атлас надрокористувача
- Правові консультації
- Протидія торгівлі людьми
- Публічний звіт
- Реєстр наборів відкритих даних, що перебувають у Сарненській райдержадміністрації
- Статистика
- Гід з державних послуг
Обговорення стану дотримання законних інтересів населення району в умовах ситуації, яка склалася на кордоні
Добавлено Адміністратор Ср, 15/12/2021 - 09:45
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p235x350/267165632_462373145270184_7009966829288844172_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=1WsSWE4j3_cAX_ZNYw9&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=00_AT-_WBRf-uzxwNQzN2dWUoFd39pWik-sH7PRkgS4Y2ljSw&oe=61BEF4FA)
14 грудня 2021 року, в рамках робочої поїздки до Рівненської області представника Уповноваженого Верховної Ради України в північних областях Вікторії Пєхової та начальника відділу з питань громадянства, прав національних меншин і політичних прав Департаменту моніторингу рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України Олега Рикуна, за участі регіональних представників Уповноваженого у Рівненській області, у малому залі засідань Сарненської райдержадміністрації відбулась нарада з метою обговорення стану дотримання законних інтересів населення району в умовах ситуації, яка склалася на кордоні з Республікою Білорусь.
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p235x350/267165632_462373145270184_7009966829288844172_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=1WsSWE4j3_cAX_ZNYw9&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=00_AT-_WBRf-uzxwNQzN2dWUoFd39pWik-sH7PRkgS4Y2ljSw&oe=61BEF4FA)
![](https://scontent.flwo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s600x600/267010012_462373135270185_6167455750535297346_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SaIaXjkNKwcAX8r8UFx&_nc_ht=scontent.flwo1-1.fna&oh=00_AT8H5rS7AxNrRucLoIf_kJAjDa7U0IVk0_Ii5Rt5puvhwA&oe=61BD9B43)
Участь у нараді прийняли заступник голови Сарненської райдержадміністрації Любов Мацигон, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, силових відомств та охорони громадського порядку, а також голови прикордонних територіальних громад району.
В ході зустрічі Вікторія Пєхова розповіла про діяльність інституту Уповноваженого в Україні, наголосивши на необхідності здійснення належного моніторингу дотримання прав громадян, які проживають на території прикордонних громад району.
Учасниками було розглянуто проблемні питання пов'язані з інженерним облаштуванням ділянки кордону в межах Сарненського району, обговорено можливі шляхи вирішення міграційної кризи, яка наразі штучно створена на кордоні республіки Білорусь та з країнами Європейського союзу.
Під час наради, представниками Секретаріату Уповноваженого було презентовано інформаційні матеріали з рекомендаціями та роз'ясненнями з питань додержання прав і свобод громадян, які в подальшому будуть поширені серед старостинських округів громад району.
В контексті зустрічі представники правоохоронних структур запевнили, що ситуація на прикордонних територіях контрольована, охорона державного кордону та громадського порядку здійснюється в штатному режимі.
По завершенню наради Любов Мацигон подякувала присутнім за можливість обговорити актуальні для району питання, зауваживши, що дотримання прав і свобод громадян є пріоритетним напрямком і райдержадміністрація зі свого боку сприятиме налагодженню чіткої взаємодії державних структур та громад з метою належного захисту законних інтересів жителів району.
По завершенню наради Любов Мацигон подякувала присутнім за можливість обговорити актуальні для району питання, зауваживши, що дотримання прав і свобод громадян є пріоритетним напрямком і райдержадміністрація зі свого боку сприятиме налагодженню чіткої взаємодії державних структур та громад з метою належного захисту законних інтересів жителів району.
»
- Запис користувача: Адміністратор
- Login to post comments