Інформуємо

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 №162, заходів з ефективної протидії поширенню коронавірусної інфекції  особистий прийом громадян у Сарненській районній державній адміністрації тимчасово припинено.

Відповідно до Закону України "Про звернення громадян" у Вас є можливість подати звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом направлення письмового звернення поштою на адресу Сарненської райдержадміністрації: 34500, м.Сарни, вул. Демократична, 51 або надіславши електронне звернення за адресою zvernennia@sarny-rda.gov.ua, а також звернутися усно за допомогою засобів телефонного зв’язку за номерами: (03655) 3-52-83 або (03655) 3-57-77.