Питання проведення закупівель електричної енергії на 2022 рік розглянули на селекторній нараді

Вчора, 15 грудня 2021 року заступник голови Сарненської райдержадміністрації Любов Мацигон, спільно з представниками  відповідних структурних підрозділів  райдержадміністрації  та закладів бюджетної сфери району, у режимі відеоконференцзв’язку прийняла участь у селекторній нараді з метою обговорення питання проведення закупівель електричної енергії відповідно до норм Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та з урахуванням вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» (зі змінами) на 2022 рік.

Під час засідання учасниками було обговорено правові аспекти здійснення закупівель електричної енергії згідно норм чинного законодавства, розглянуто проблемні питання щодо впорядкування договірних відносин  між бюджетними закладами, організаціями місцевого підпорядкування та постачальниками електроенергії.
По завершенню зустрічі Любов Мацигон наголосила на необхідності своєчасного проведення процедур  держзакупівель на  наступний рік  з метою раціонального використання бюджетних коштів та забезпечення  оптимізації енергоспоживання у бюджетній сфері району.