Колектив Сарненського районного суду привітали з професійним святом

Діяльність судів має надзвичайно важливе значення для розбудови України як суверенної, демократичної, правової держави.
Це свято об’єднує всіх, хто своєю відданою працею на судовій ниві примножує кращі традиції українського судочинства, виконує свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму й захисту прав людини.
Сьогодні, 15 грудня у День працівників суду голова райдержадміністрації Олександр Кохан привітав колектив Сарненського районного суду з професійним святом.
«Саме від вашої самовідданої праці шановні працівники суду залежить дотримання конституційних прав і свобод людини, надійний захист громадян від беззаконня. Нехай і надалі ваші щоденні професійні зусилля будуть запорукою утвердження верховенства права в нашій державі.
У цей святковий день бажаю вам міцного здоров'я і родинного затишку невичерпної енергії та нових звершень у Вашій відповідальній та благородній справі!», зазначив Олександр Кохан у вітальному слові.
З нагоди професійного свята голова Сарненської райдержадміністрації вручив почесні грамоти працівникам суду.