Розширене засідання районної ради з питань взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

18 липня 2010 року в районному будинку культури відбулось розширене засідання районної ради з питань взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
    На заході були присутні: голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Добриднік, заступники голови райдержадміністрації, керівники районних та міських організацій політичних партій, підприємств, установ, міський, селищні, сільські голови, депутати районної та місцевих рад, представники ЗМІ.
    Організатор заходу – сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації.
На початку засідання голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук представив новопризначеного прокурора Сарненського району Дяка Володимира Анатолійовича.
    На порядок денний виносились питання:
    - проведення в районі заходів з нагоди Дня державного Прапора України та 19-ї річниці Незалежності України;
    - аналіз суспільно-політичної ситуації в районі за І півріччя 2010 року;
    - роз’яснення Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» № 2487-УІ від 10 липня 2010 року;
    - меморандум по дотриманню коректності та забезпечення чесності, прозорості та відкритості під час виборів 2010 року.
    Як підсумок, вирішено опублікувати в районних засобах масової інформації проект меморандуму для широкого оприлюднення.
    Пропозиції та зауваження щодо проекту меморандуму впродовж двох тижнів будуть подаватись в сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації. По закінченню обговорення проекту меморандуму відбудеться засідання круглого столу.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації