Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

23 серпня 2010 року сарненці святкували День Державного Прапора України.
    З нагоди цього свята на центральній площі м. Сарни за участю голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, голови районної ради Миколи Добридніка, міського голови Леонтія Ніколайчука, депутата обласної ради Олександра Юркевича, керівників та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних підприємств, установ, організацій відбулись урочистості.
    Традиційно в цей день відбулось урочисте підняття Державного прапора України.
    Сімом 16-річним юнакам та дівчатам Сарненського району, що народилися 23-24 серпня, було вручено паспорти громадянина України. Паспорти отримали: Олег Тарасюк (с. Карпилівка), Оксана Долмат (смт. Степань), Ольга Опалько (с. Федорівка), Ірина Аврамишина (с. Ремчиці), Гурам Купреішвілі (с. Чудель), Інна Яковець (с. Чудель), Ігор Волобуєв (с. Люхча). Житель м. Сарни Сафонов Сергій отримав паспорт громадянина України на обласних урочистостях в м. Рівне.
    Окрім того, о 16.00 год. 23 серпня 2010 року на центральній площі міста пройшла загальнообласна акція «Живий прапор», до якої долучились близько 135 жителів району. Учасники акції у футболках жовтого та блакитного кольорів, вишикувавшись один біля одного, утворили прапор нашої держави.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації