Також дивіться новини на facebook.com

Колегія райдержадміністрації на території Селищенської сільської ради


    26 серпня 2010 року за участю голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств, організацій, сільських, селищних голів відбулось засідання виїзної колегії райдержадміністрації на підвідомчій території Селищенської сільської ради.

    В рамках проведення практичної частини виїзного засідання колегії райдержадміністрації було здійснено огляд новозбудованої вул. Лісової та вул. Молодіжної в с. Ясногірка, утримання сміттєзвалища в с. Ясногірка, ЗОШ І-ІІІ ступенів та дошкільного навчального закладу с. Ясногірка, Чабельського лісництва, вулиць Молодіжної та Грушевського с. Чабель, ЗОШ І-ІІ ступенів, клубу та поштового відділення с. Чабель, житлового масиву с. Селище, приміщення Селищенської сільської ради, ЗОШ І-ІІ ступенів, відділення зв’язку та будинку культури с. Селище.
    Теоретична частина виїзного засідання колегії райдержадміністрації була проведена в Будинку культури с. Селище. На порядок денний теоретичної частини засідання колегії виносились питання: про практику роботи виконкому Селищанської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», про стан захворюваності на туберкульоз та про профілактику ВІЛ-інфекції в Сарненському районі,про стан виконання в районі Закону України «Про національний архівний фонд та архівні установи».
    Як підсумок, виконавцям доручено доопрацювати відповідні проекти розпоряджень та подати їх на підпис голові районної державної адміністрації до 27 серпня 2010 року.
    По закінченню засідання колегії, голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук подякував Селищанському сільському голові Миколі Примичу, а також окремим керівникам установ, що знаходяться на підвідомчій території Селищенської сільської, за проведену роботу по підготовці до виїзної колегії райдержадміністрації. Анатолій Остапчук подав пропозицію нагородити Миколу Примича почесною грамотою райдержадміністрації. 
    Наступне засідання виїзної колегії райдержадміністрації відбудеться на підвідомчій території Карпилівської сільської ради.
 
 
 
Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації