Урочистості з нагоди Дня рятівника

17 вересня 2010 року на базі Самостійної державної пожежної частини № 14 м. Сарни відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника.
    Привітали працівників Сарненського районного відділу ГУМ НС України в Рівненській області з нагоди їх професійного свята голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, міський голова Леонтій Ніколайчук, прокурор Сарненського району Володимир Дяк.
    Голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук вручив заступнику начальника Сарненського районного відділу головного управління МНС України в Рівненській області Сергію Мосійчуку тазаступнику начальника СДПЧ-14 Сарненського РВ ГУ МНС України Андрію Ткачуку грамоти райдержадміністрації та районної ради.
     Керівник релігійної громади Святих мучениць Віри, Надії, Любові, Софії парафії Сарненської єпархії Української Православної церкви м. Сарни ієромонах Васілід здійснив святкове богослужіння. Агітбригада Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ст. порадувала усіх присутніх своїм показовим виступом, в якому продемонструвала знання та практичні навички надання невідкладної допомоги в надзвичайних ситуаціях.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації