Урочистості з нагоди Дня працівника лісу

17 вересня 2010 року
в районному будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня працівника лісу.
    Привітали працівників лісової галузі з професійним святом голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, депутат обласної ради Олександр Юркевич, міський голова Леонтій Ніколайчук. Головний лікар Центральної районної лікарні Степан Мартинович поздоровив лісівників Сарненщини від імені усіх медичних працівників району, вітання від освітянської галузі лунали в особі директора Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст. Людмили Мариніної, директора Клесівської ЗОШ І-ІІ ст. Галини Лисицької, директора Тиненнської ЗОШ І-ІІ ст. Марії Самойлик. Директор ДЮСШ «Колос» Василь Пістоль та директор стадіону «Мрія» Михайло Білецький побажали усіх благ працівникам лісового господарства від імені спортсменів Сарненщини. З щиросердечними побажаннями приєднались до вітального слова колектив працівників районного будинку культури.
    Голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук відзначив кращих працівників лісового господарства району грамотами райдержадміністрації та районної ради.
    По закінченню урочистостей відбувся святковий концерт за участю колективів художньої самодіяльності району.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації