День села у Ремчицях

21 вересня жителі та гості села Ремчиці відсвяткували День села. Свято розпочалося вранці з святкового богослужіння у церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Для любителів спортивних змагань були організовані турніри з міні-футболу, гирьового спорту, перетягування каната, стрільби з пневматичної зброї.
    О 15 годині святкові урочистості відкрив Сільський голова Леонід Долід. З вітальним словом до усіх присутніх виступив голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук. У своєму виступі він висловив глибоку подяку всім жителям села, які доклали максимум своїх зусиль, уміння і любові, щоб подарувати жителям та гостям справжнє свято, адже в Ремчицях здавна живуть освічені, мудрі, працьовиті та гостинні люди, які народились на рідній землі, трудились на ній, віддавали часточку своєї душі і серця заради кращого життя, кохали, творили і працювали на цій благословенній землі. Подяками районної державної адміністрації було відзначено Ремчицького сільського голову Леоніда Доліда та директора Ремчицької ЗОШ І-ІІІ ст. Марію Бриж. Для поліпшення спортивних досягнень футбольної команди села голова адміністрації вручив подарунок – футбольну форму та м’ячі.
    Теплі слова вітання звучали на адресу старожилів села Рибачок Марії Лазарівни, Курачик Марти Юхимівни, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС Руднічок Володимира Прокоповича, Красько Григорія Павловича, Бриж Федора Опанасовича, Власик Євдокії Федорівни, працівників освіти Марії Горбич та Світлани Лірник. Гарні слова та музичні вітання линули наймолодшій подружній парі села Ігору та Тетяні Дащинським, наймолодшій жительці села Коротуненко Валерії Леонідівні, іменинникам Солінчук Ярославу Миколайовичу, Данильчик Марії Миколаївні, Сєріковій Марії Юріївні, Михаревич Тамарі Валентинівні.
    У святковому концерті прийняли участь художні колективи Зносицької сільської ради та учасники художньої самодіяльності Ремчицької ЗОШ І-ІІІ ст. Після концерту в клубі с. Ремчиці для молоді та усіх бажаючих потанцювати була організована святкова дискотека.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації