Нарада-семінар з питань проведення комплексу осінньо-польових робіт

23 вересня 2010 року в с. Корост Сарненського району на базі сільськогосподарського приватного підприємства «Мир» відбулась нарада-семінар з питань проведення комплексу осінньо-польових робіт з керівниками та головними агрономами сільськогосподарських підприємств Сарненського району.
    На заході були присутні: голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, заступник голови райдержадміністрації Сергій Потапович, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Шеремет, начальник Сарненської районної державної інспекції захисту рослин Сергій Євтушок, заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Петро Боротюк, керівники та головні агрономи сільськогосподарських підприємств району.
    В рамках проведення наради-семінару учасники оглянули поле № 1 СГПП «Мир», ознайомились з досвідом заготівлі кормів в осінній період, виробничим процесом підготовки до посіву насіння зернових культур на потужностях насіннєвого заводу СГПП «Мир», технологіями вирощування озимого тритикале, практикою застосування сидератів в СГПП «Мир».
    На порядок денний теоретичної частини виносилось три питання: рекомендації щодо особливостей підготовки ґрунту, сівби та догляду за посівами зернових культур в осінній період 2010 року, особливості проведення захисних заходів проти комплексу шкідливих організмів на озимих зернових культурах в осінній період, про стан насінництва озимих зернових культур в сільськогосподарських підприємствах району.
    Це вже четверта нарада, що пройшла за участю голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука з виїздом на сільськогосподарські підприємства району. На його думку, такий спосіб проведення нарад є найефективнішим, адже учасники мають можливість особисто ознайомитись  з усіма напрацюваннями, яких досягли на сьогоднішній день сільськогосподарські підприємства району та проблемами, які заважають їм рухатись далі.

Сектор з питань внутрішньої політики
 та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації