Також дивіться новини на facebook.com

Підведення підсумків оздоровлення дітей

     Кожна справа вінчається успіхом в її вирішенні, коли до неї підійти з усіх сторін – досвід роботи по літньму дитячому оздоровленню Сарненської МР ВД РОВ ФСС з ТВП.
     Як і в минулі роки, так і цьогоріч питання літнього оздоровлення дітей застрахованих осіб Сарненського та Рокитнівського районів було поставлено в дирекції на контроль ще у квітні місяці. Працівниками виконавчої дирекції спільно з комісіями з питань соціального страхування підприємств, організацій, установ було використано ряд підготовчих заходів, які в подальшому сприяли конкретній роботі в організації повноцінного, якісного відпочинку діток.
     До співпраці були запрошені керівники (підприємств, установ, організацій) страхувальники, профспілки усіх галузей і навіть спонсори.
     В процесі роботи доводилось вирішувати ряд питань, які не входили до компетенції виконавчої дирекції, але працювали на загальну благородну справу і це додавало сил.
     Ми змогли в повному об’ємі виконати поставлене нам завдання Рівненським обласним відділенням Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
     Оздоровлено 508 дітей застрахованих осіб Сарненщини та Рокитнівщини, переважно це діти малозабезпечених верств населення, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС із числа застрахованих осіб. На ці цілі використано 371 тисячу гривень. 22 дітей провели свій відпочинок на узбережжі Чорного моря; 486 в оздоровчих комплексах прекрасного рідного краю Полісся. В підборі оздоровчих закладів пріорітетним у страхувальників, як і минулого року став санаторій « Горинь», де оздоровлено 464 дитини.
     Найбільшу кількість дітей застрахованих осіб оздоровили страхувальники Відділ освіти Сарненської РДА, Відділ освіти Рокитнівської РДА, Державне підприємство „Рокитнівське лісове господарство”, Державне підприємство „Остківське лісове господарство”, Степанське споживче товариство.
     Висловлюємо подяку керівникам та головам профкомів вищезазначених страхувальників за значну допомогу у здешевленні придбання працюючими дитячих путівок. Однак без активної співпраці з органами влади обох районів, безпосередньо з відділами у сравах сім”ї, молоді, спорту, які надали неоціненну допомогу у підборі та формуванню, відправленню груп дітей на оздоровлення кінцевий результат був би інший.
     Сподіваюся, що приведені приклади співпраці по виконанню державної програми оздоровлення підростаючого покоління додасть керівникам інших страхувальників бажання використовувати можливість часткового фінансування оздоровчої кампанії із власних коштів та коштів нашого Фонду також 2013 році.
 
САРНЕНСЬКА МР ВД РОВ ФСС з ТВП