Засідання колегії райдержадміністрації на підвідомчій території Карпилівської сільської ради

29 вересня 2010 року за участю, голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств, організацій, сільських, селищних, міських голів відбулось засідання виїзної колегії райдержадміністрації на підвідомчій території Карпилівської сільської ради.
    В рамках проведення заходу відбувся огляд підприємств, установ, закладів, що знаходяться на підвідомчій території Карпилівської сільської ради. Щоб ознайомитись з роботою та основними напрацюваннями члени колегії завітали до Руднянського та Карпилівського лісництв, ФАПу, ЗОШ І ст., клубу с. Рудня-Карпилівська, лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, дошкільного навчального закладу, ЗОШ І-ІІІ ст. магазину «Світлана», Будинку культури та публічно-шкільної бібліотеки с. Карпилівка.
    По закінченню огляду в будинку культури с. Карпилівка теоретична частина виїзного засідання колегії, на порядок денний якої виносились питання: про практику роботи виконкому Карпилівської сільської ради по здійсненню делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», про стан готовності житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери Сарненського району до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років, про стан організації оздоровлення дітей Сарненського району.
    Як підсумок, виконавцям доручено доопрацювати відповідні проекти розпоряджень та подати їх на підпис голові районної державної адміністрації до 5 жовтня 2010 року.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації