Підписано угоду з польськими колегами

8 жовтня 2010 року в малому залі Сарненської райдержадміністрації відбулось підписання Угоди про співпрацю між Сарненською районною державною адміністрацією Рівненської області України та Правлінням Повіту Старградського Західнопоморського воєводства Республіки Польща.
    На заході були присутні: голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, голова районної ради Микола Добриднік, заступники голови райдержадміністрації, заступник Старости Старгардського Повіту Тадеуш Шумський, член Управи Старгардського Повіту Марек Станкевич, заступник Голови Повітової Ради Яцек Томков’як, директор Відділу Освіти та Спорту Старгардського Повіту Єжи Гернет, керівник релігійної громади парафії Преображення Господнього Римо-Католицької церкви луцької дієцезії м. Сарни Владислав Лукашевич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, селищні, сільські голови.
    Метою підписання Угоди є активізації співробітництва Сарненської районної державної адміністрації Рівненської області України та Правління Повіту Старградського Західнопоморського воєводства Республіки Польща в областях місцевого самоврядування, транспорту і торгівлі, науки і техніки, освіти та охорони здоров’я, культури і мистецтв, туризму і спорту, екології та раціонального використання природнихресурсів, з інших питань, що становлять взаємний інтерес.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
 апарату райдержадміністрації