Святкові заходи з нагоди 1005-ї річниці першої згадки про містечко Степань

Сонячного недільного ранку в храмах селища відбулись святкові богослужіння. Згодом розпочала свою роботу виставка-ярмарка «Осінні дари Полісся» з представленням місцевої національної кухні, козацького кулішу, короваїв.
    О 10 годині за участю Сарненської, Тинненської, Карпилівської, Стрільської, Степанської команд, на Степанському стадіоні відбувся фінал районних змагань «Козацькі забави». Учасники демонстрували свою козацьку звитягу та силу у боях подушками, метанні булави, підніманні гир, змаганнях з армреслінгу, тяганні воза. Окрім того, козаки змагалися у конкурсі на найкращий курінь, стінгазету та козацьку пісню. За підсумковою кількістю балів перемогу у змаганнях здобув Сарненський курінь, проте без нагород не лишилася жодна з команд. Голова Сарненської райдержадміністрації Анатолій Остапчук та керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно нагородили кращих учасників грамотами та медалями.
    О 14.00 год. в Будинку культури смт. Степань відбулись святкові урочистості, які відкрила Степанський селищний голова Ольга Карпович. Почесними гостями на заході були: голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева, заступнка голови райдержадміністрації Інні Наумович, заступник Старости Старгардського Повіту Тадеуш Шумський, члена Управи Старгардського Повіту Марек Станкевич, заступник Голови Повітової Ради Яцек Томков’як, директора Відділу Освіти та Спорту Старгардського Повіту Єжи Гернет, представника МГО «Рівненське земляцтво» Святослав Ващук, депутат Рівненської обласної ради Степан Жданюк.
    В рамках заходу відбулась церемонія нагородження кращих жителів селища почесними грамотами райдержадміністрації, грамотами селищної ради та МГО «Рівненське земляцтво».
    По закінченню урочистих віншувань відбувся районний фестиваль козацької пісні «Козацькі клейноди» за участю провідних аматорських колективів району.
    Завершились дійства з нагоди 1005-ї річниці першої згадки про містечко Степань святковим салютом.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації