Добра новина

Труди тепер з природним газом
.
    Важко переоцінити подію в житті людей, коли в село приходить справжнє благо – природний газ. Тоді оживає надія на краще й достойніше існування, відродження та становлення населених пунктів.
    Минулої неділі в с. Труди, що розташоване на території Степанської селищної ради, відбулась урочиста церемонія відкриття газопроводу. З цієї нагоди в село завітали голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, заступник голови правління ПАТ «Рівнегаз» Петро Торгун, селищний голова Ольга Карпович.
    - Сьогодні повинні відродити село, зробити все, щоб воно розвивалось, зберегти його для майбутніх поколінь, - наголосив у своєму виступі Анатолій Остапчук. - І в цьому головну роль мають виконати сільські громади. Він висловив вдячність Петру Титечку за те, що організував односельців, Ярославу Диковецькому, який також доклав чимало зусиль, щоб у Труди прийшов природний газ. А ще вручив грамоти райдержадміністрації за сумлінну працю на благо району та з нагоди 1005 річниці першої згадки про Степань директору ТОВ «Рівне агроспектр «Онтар» Роману Мельнику та майстру Сарненського управління з експлуатації газового господарства Григорію Сороці. Мав слово перед місцевими жителями й Петро Торгун, який побажав, щоб цей вогник зігрівав не тільки домівки, а й серця.
    Під оплески присутніх урочисто запалили вогонь, що ознаменував початок роботи газорозподільної системи. А щоб переконатись у надійності та якості газового постачання, завітали на гостини до Галини Будько, де на новій газовій плиті підсмажили яєчню. Демонстрували свою майстерність у її приготуванні й представники влади.

Наталія ДЕМЧУК.