В районі на 17 матерів-героїнь стало більше

Культ Богоматері як покровительки нашого народу існує ще від княжих часів. Наш народ з давніх-давен і до сьогодні з глибокою повагою ставиться до матері, яка завжди була берегинею родини.
    Для кожного з нас мати є найріднішою, найдорожчою, найближчою і найдобрішою людиною, а любов до неї - вічною та безмежною. Саме від матері і сім’ї ми черпаємо життєві сили.
    Сьогодні в українському суспільстві материнський подвиг відзначається як найвища заслуга та вшановується на державному рівні. Враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей указом Президента України почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей.
    Напередодні одного з найбільш шанованих Православних свят – Покрови Пресвятої Богородиці в Стрільському будинку культури відбулось урочисте вручення сімнадцятьом жінкам Стрільської сільської ради посвідчень Почесного звання «Мати-героїня» та нагрудних знаків. Вручив документи й відзнаки та привітав жіноцтво голова Сарненської районної державної адміністрації Анатолій Остапчук.
    - Велике вам спасибі, дорогі матері, за ваше терпіння, ніжність, щиру любов, мудру життєву науку й надійну підтримку, за те, що плекаєте наш чудовий український рід. Дивлячись у ваші щирі очі, торкаючись ваших натруджених рук, є віра й надія, що спільними зусиллями ми збудуємо для наших дітей та онуків таке майбутнє, яке ми хочемо бачити. Хай буде більше свят у вашому житті. Від щирого серця бажаю вам здоров’я, довгих і щасливих років життя, шани і любові від дітей, онуків та правнуків, - сказав у вітальному слові голова райдержадміністрації.
    До вітального слова приєдналась заступник директора Сарненського районного центру зайнятості Світлана Сад. Вона подякувала жінкам за безцінний подвиг материнства та побажала їм довгих років життя у повазі від людей, любові від дітей, здоров’ї та достатку.

Сектор з питань внутрішньої політики
 та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації