«Сімейні перегони»

За сприяння відділу у справах сім’ї, молоді та спорту 17 жовтня 2010 року об 11.00 год. в спортивній залі Будинку дітей та молоді м. Сарни відбувся І тур другого етапу обласної спортивної гри «Сімейні перегони».
   Програма змагань включала в себе шість спортивних станцій. На початку змагань заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева привітала всіх учасників та присутніх з початком сімейних перегонів, які будуть відбуватися щомісяця в Сарненському районі.
  Участь в І турі другого етапу обласної спортивної гри «Сімейні перегони» взяли 6 команд з м. Сарни (сім’я Рудковських), з смт. Клесів (сім’я Степчуків), з с. Ремчиці (сім’я Брижів), з с. Тинне (сім’я Котків), з с. Люхча (сім’я Мельників) та з с. Кам’яне-Случанськ (сім’я Овсійчуків). Перемогу здобула сім’я з м. Сарни в складі батька Рудковського Анатолія, мами Рудковської Олени та двох дітей Галини та Вадима. Отож, сім’я Рудковських буде представляти Сарненський район в І турі третього етапу обласної спортивної гри «Сімейні перегони», які відбудуться 24 жовтня 2010 року о   12.00 год. в спортивній залі Будинку дітей та молоді м. Сарни.
Переможців та призерів спортивної гри «Сімейні перегони» нагородили грамотами, медалями, кубком та цінними призами.