В ліцеї відкрили новий спортзал

Справжній подарунок отримали учні економіко-правового ліцею «Лідер» м. Сарни з нагоди дня ліцеїста. В їх учнівському готелі одне з приміщень переобладнано під новенький спортивний зал.
    Урочисте перерізання стрічки з нагоди відкриття спортзалу відбулось 20 жовтня 2010 року. У відкритті взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Остапчук, заступник голови районної ради Олексій Прозапас, депутат обласної ради Олександр Юркевич, депутати районної та міської рад, педколектив та учні економіко-правового ліцею «Лідер».
    Голова Сарненської райдержадміністрації Анатолій Остапчук у своєму виступі зазначив: «Одне з наших основних завдань районної влади, робити все для того, щоб наші діти жили та навчались у комфортних та належних умовах. Надіюсь, що завдяки новозбудованому спортивному залу значно поліпшиться не тільки спортивна успішність наших учнів, а й буде міцнішим здоров’я та активнішою життєва позиція. Адже фізична культура у повсякденному житті школяра відіграє надзвичайно важливу роль, бо школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті. Вітаю всіх з цією чудовою подією! Бажаю, перш за все вам, дорогі діти, активно а головне з користю проводити тут свій час. Наполегливості та натхнення вам в усіх починаннях!».
    Та це не єдиний подарунок, який отримали сарненські ліцеїсти. Від районної державної адміністрації учні отримали спортивну форму, тренажер та ігрові кульки. Директор навчального закладу Тамара Колоїз вручила усім присутнім абонементні квитки на відвідування спортзалу.
    Окрім того, Анатолій Остапчук висловив подяку працівникам будівельної бригади, за якісне виконання ремонтних робіт по облаштуванню спортзалу та вручив двом робітникам грамоти райдержадміністрації.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації