№ 10 від 10 січня 2013 року "Про програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад Сарненського району на 2013-2015 роки"

10 січня  2013  року                                                                              № 10

Про програму передачі гуртожитків

у власність територіальних громад

Сарненського району на 2013-2015 роки

На виконання Закону України «Про загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012-2015 роки», розпорядження голови облдержадміністрації від 30.10.2012 № 611 «Про програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад Рівненської області на 2012-2015 роки», керуючись статтями 2, 6, 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Схвалити програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад Сарненського району на 2013-2015 роки (далі – Програма), згідно додатку.

2. Відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації подати Програму на затвердження Сарненською районною радою у встановленому порядку.

3. Рекомендувати Сарненській міській раді забезпечити виконання заходів Програми та передбачати в місцевому бюджеті на відповідні роки кошти в межах реальних фінансових ресурсів для виконання Програми.

4. Відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації інформувати головне управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації про хід виконання заходів, передбачених Програмою, щороку до 20 грудня.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Хомича О.М.

Додається (Програма передачі гуртожитків у власність територіальних громад Сарненського району на 2013-2015 роки)

Голова адміністрації                                                        А.Остапчук