№ 9 від 10 січня 2013 року "Про календарний план спортивно-масових заходів на перший квартал 2013 року"

10 січня 2013 року                                                                                9

Про календарний план

спортивно-масових заходів

на перший квартал 2013 року

Відповідно до Закону України “Про фізичну культуру і спорт”, на виконання Указу Президента України від 28 вересня 2004 року № 148/2004 “Про національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту”, розпорядження голови облдержадміністрації від 12 грудня 2012 року № 722 “Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Рівненській області на 2013 рік”, розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 січня 2008 року № 30 схвалена та затверджено рішенням сесії районної ради від 14 березня 2008 року № 342 Програму розвитку фізичної культури та спорту в Сарненському районі на 2008-2012 роки, змінами схваленими розпорядженням голови райдержадміністрації від 14 листопада 2012 року № 439 та затвердженими рішенням сесії районної ради від 21 грудня 2012 року № 516 продовжено термін дії Програми на 2013 рік та з метою створення умов для реалізації в районі державної політики у сфері зміцнення здоров’я населення засобами фізичного виховання, фізичної культури та спорту, задоволення потреб у поліпшенні здоров’я, фізичному та духовному розвитку, подальшого розвитку фізичної культури і спорту в Сарненському районі, пошуку спортивного резерву, підготовки та участі збірних команд і окремих спортсменів району в обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях в першому кварталі 2013 року:

1. Затвердити календарний план спортивно-масових заходів на перший квартал 2013 року згідно додатку.

2. Відділу у справах молоді і спорту райдержадміністрації:

2.1 забезпечити проведення змагань, турнірів, кубків, чемпіонатів, спартакіад згідно календарного плану спортивно-масових заходів на перший квартал 2013 року та участь у них спортсменів, тренерів, представників, команд, клубів району відповідно до положень про кожен спортивний захід, затверджених у встановленому порядку.

2.2 проводити роботу по оформленню необхідної документації відповідно до чинного законодавства для забезпечення здійснення витрат по проведенню спортивно-масових заходів у першому кварталі 2013 року.

3. Відділу фінансово – господарського забезпечення апарату райдержадміністрації на підставі отриманих підтверджуючих документів здійснювати видатки на проведення спортивно-масових заходів згідно календарного плану спортивно-масових заходів на перший квартал 2013 року.

4. Запропонувати спортсменам, тренерам, представникам, спортивним командам, клубам району приймати участь у спортивно-масових заходах згідно календарного плану на перший квартал 2013 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Т.Сухареву.

Голова адміністрації                                       А.Остапчук