№ 7 від 4 січня 2013 року "Про програму розвитку малого і середнього підприємництва в Сарненському районі на 2013 – 2014 роки"

4 січня  2013 року                                                                           7

Про програму розвитку малого

і середнього   підприємництва

в Сарненському  районі

на 2013 – 2014 роки

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про розвиток і державну підтримку малого і середнього підприємництва», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.06.2010 № 1724-р «Про виконання Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна влада», середньострокового плану реалізації Стратегії економічного та соціального розвитку Рівненської області на період до 2015 року «Західна брама», схваленого розпорядженням голови облдержадміністрації від 08.04.2011 № 165 та затвердженого рішенням обласної ради від 23.12.2011 № 494, відповідного розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04.12.12.№702 «Про програму розвитку малого і середнього підприємництва в Рівненський області на 2013-2014 роки» ,з метою забезпечення в районі сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва та використання його потенціалу для вирішення соціально-економічних проблем району:

1. Схвалити програму розвитку малого і середнього підприємництва в Сарненському районі на 2013-2014 роки (далі Програма), що додається.

2. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Виконавцям :

3.1. Забезпечити виконання заходів Програми.

3.2. Щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, інформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації про хід виконання заходів Програми.

4. Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації узагальнену інформацію подавати облдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом.

5. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на відповідні роки передбачати кошти на реалізацію заходів Програми в межах реальних фінансових ресурсів.

6. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 08.02.2011 № 61 «Про програму розвитку малого підприємництва в Сарненському районі на 2011-2012 роки».

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Хомича О.М.

Голова адміністрації                                                  А.Остапчук