№ 15 від 15 січня 2013 року "Про організацію особистого прийому громадян в райдержадміністрації"

15 січня 2013 року                                                                            №15

Про організацію особистого прийому

громадян в райдержадміністрації

Керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законом України “Про звернення громадян”, на виконання пункту 6 Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”:

1. Затвердити:

графік прийому громадян з особистих питань керівництвом Сарненської районної державної адміністрації згідно з додатком;

порядок проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації, що додається;

порядок проведення особистого виїзного прийому громадян посадовими особами районної державної адміністрації, що додається.

2. Рекомендувати виконавчим комітатам місцевих рад сприяти проведенню особистих прийомів громадян на території рад у відповідності до порядку проведення особистого виїзного прийому громадян посадовими особами районної державної адміністрації.

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 липня 2007 року № 274 “Про організацію прийому громадян з особистих питань керівництвом райдержадміністрації” та   від 16 травня 2011 року  № 240 “Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 липня 2007 року № 274 “Про організацію прийому громадян з особистих питань керівництвом райдержадміністрації.”

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

Додається (Графік прийому громадян з особистих питань керівництвом Сарненської районної державної адміністрації.)

Голова адміністрації                                                       А.Остапчук