№ 14 від 15 січня 2013 року "Про перенесення робочих днів у 2013 році"

15 січня 2013 року                                                                                      № 14

Про перенесення робочих

днів у 2013 році

На виконання розпорядження  Кабінету  Міністрів  України  від              19 грудня 2012 року № 1043-р  “Про перенесення робочих днів у 2013 році”, відповідного розпорядження голови обласної державної адміністрації від         08 січня 2013 року № 2, з метою створення сприятливих умов для святкування       1 і 2 травня – Дня міжнародної солідарності трудящих та 9 травня – Дня Перемоги в районній державній адміністрації, а також раціонального використання робочого часу:

1. Перенести в порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2013 році робочі дні з:

п’ятниці  3 травня – на суботу 18 травня;

п’ятниці  10 травня – на суботу 1 червня.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Стельмаха В.М.

Голова адміністрації                                                                  А. Остапчук